Uverejnený v Základná škola · Pondelok 11 Dec 2023
7. detský vianočný jarmok na Dvojke päť vykúzlil neopakovateľnú atmosféru
V sobotu 9.decembra 2023 bola školská jedáleň naplnená vôňou medovníkov, vianočného punču, horúcej čokolády a všakovakých dobrôt. Návštevníci si mohli vyberať  vianočné darčeky z nespočetného množstva detských výrobkov. Naši žiaci predviedli svoju kreativitu, umelecké cítenie, aj obchodného ducha.
Veľké poďakovanie patrí všetkým  pedagógom, ktorí sa podieľali na príprave a pomoci deťom. Neoceniteľná bola pomoc a spolupráca rodičov. Veríme, že chvíle strávené so svojimi deťmi pri výrobe darčekov boli pre všetkých jednými z najkrajších v tomto roku.
Nádherné okamihy spoločných stretnutí a milých rozhovorov sa vryli do sŕdc všetkých, ktorí zavítali medzi nás.

S blížiacimi sa Vianocami prichádzajú  nádej, viera a láska...  No sú tu pre nás každý jeden deň v roku. Stačí ich uchopiť a prijať.
Krásny a pokojný advent všetkým!
Zdroj článku: