Hviezdoslavov Kubín

Hviezdoslavov Kubín

Uverejnený v Základná škola · Piatok 08 Mar 2024
7.3. 2024 sa v CVČ v Brezne uskutočnilo okresné kolo 70. ročníka postupovej súťaže v umeleckom prednese poézie a prózy súťaže Hviezdoslavov Kubín 2024. Našu školu reprezentovali 6 žiaci, v každej z 3 kategórií to boli 2 žiaci.
Všetci sa bravúrne popasovali s náročnou konkurenciou a do regionálneho kola, ktoré sa bude konať v Banskej Bystrici, postupujú: Dávid Nosáľ 4.A a Timea Prečuchová 5.A.
Veríme, že všetci recitátori nabrali mnoho skúseností a ďakujeme im za reprezentáciu školy.
Postupujúcim budeme držať palce a všetkým zúčastneným patrí veľká pochvala za ich usilovnú prípravu a odvahu vystúpiť pred publikom. Rovnako ďakujeme vyučujúcim a rodičom, ktorí venovali svoj čas príprave recitátorov.