Školenie Comenia Script® dopadlo na výbornú !

Školenie Comenia Script® dopadlo na výbornú !

Uverejnený v Základná škola · Štvrtok 08 Jun 2023
Školenie Comenia Script® dopadlo na výbornú!
Pedagógovia v našej škole sa neustále vzdelávajú a inšpirujú, aby sami boli inšpirátormi pre svojich žiakov...
Indícia - nezisková organizácia, ktorá sa venuje vzdelávaniu a inšpirovaniu učiteľov a manažérov na školách v spolupráci so Základnou školou s MŠ Pionierska 2 v Brezne zorganizovala školenie Comenia Script®. Zúčastnili sa ho nielen pedagógovia z našej školy, ale aj z Liptova, Hnúšte Prievidze a tiež zo Špeciálnej základnej školy v Brezne. Školenie viedla erudovaná lektorka Andrea Cinegová z Bratislavy.
Pani učiteľky získali nové poznatky o nespojitom písme Comenia Script®, trénovali, nadobúdali nové zručnosti, vykonali skúšku a na záver získali certifikáty, ktoré ich oprávňujú vyučovať tento typ písma. Srdečne blahoželáme!
Comenia Script® je praktické písané písmo pre deti aj dospelých, ktoré je jednoduché, moderné a súčasné. Cieľom projektu Comenia Script® je radosť z písania a bezproblémová komunikácia latinkou na medzinárodnej úrovni.
Veríme, že si nájde svojich priaznivcov aj medzi rodičovskou verejnosťou.
Chcete vedieť viac? Nech sa páči, stačí rozklikať ☺